Sık Sorulan Sorular

 1. Ürünlerim ne zaman kargoya verilmektedir?

  Satın alımını ve ödemesini gerçekleştirdiğiniz ürünler mümkün olduğunca 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verilen ürünlerin takip kodları tarafınıza SMS ile iletilmektedir.

 2. Kargo ücreti ne kadar öderim?

  Tüm ürünlerimiz ücretsiz kargo ile tarafınıza Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir.

 3. Kapıda ödemelerde kredi kartı geçerli mi?

  Kapıda ödeme seçeneğimizde Yurtiçi Kargo firması ile tarafınıza ürünleri göndermekteyiz. Ne yazık ki Yurtiçi Kargo firması sadece nakit kabul etmektedir. Bu yüzden ürünleriniz varmadan önce nakit olarak hazırlık yapmanızı tavsiye ederiz.

 4. İade yapabilir miyim?

  Güvenlik şeridini açmadığınız tüm ürünlerimizi 30 gün içerisinde tarafımıza iade edebilirsiniz. 

  İadelerde kargo ücretini ödemeniz gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Karşı ödemeli gönderdiğiniz kargolar kabul edilmemektedir. 

 5. Kaç gün içerisinde iade edebilirim?

  30 gün içerisinde yapılan iadeler kabul edilmektedir. 

 6. Kaç günde elime ulaşmaktadır?

  Ürünlerimizi satın alımınızdan itibaren ortalama 24 mesai saati içerisinde yurtiçi kargoya vermekteyiz. Büyük şehirlere ortalama 3 iş gününde kargolar teslim edilmektedir. 

 7. Kargo takip kodumu nasıl öğrenebilirim?

  Ürünleriniz kargoya verildikten sonra sisteme girdiğiniz cep telefon numarasını sms ile kargo takip kodunuz gönderilmektedir. Bu kodu yurtiçi kargo sitesine girerek kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz.

Mesaj Gönderin

Mesajlarınız en geç 24 saat içerisinde tarfınıza yanıtlanacaktır. Daha hızlı iletişim için ofis numaralarımızı da direk arayabilirsiniz.

   Cart
   × Destek