Hakkımızda

KORESAN; Takviye edici gıda alanındaki yurtdışında yaygın ancak Türkiye’de bulunmayan ürünleri ithal etmeyi temel amaç edinmiş ithalatçı ve üretici bir firmadır.

Özellikle takviye edici gıda ürünlerinde Güney Kore’ye odaklı firmamız, Kore`deki en popüler ürünleri ithal etmeyi hedef edinmiştir. 

NongHyup'a Güven

Güney Kore’nin en büyük ve popüler kooperatifi NongHyup kooperatifi aynı zamanda ülkenin en büyük gıda üreticisi konumundadır. Bu kooperatif yönetimi aynı zamanda Kore’nin en büyük bankası olan NH Bank’tadır.

Ginseng Tablet ve Toz Üretimi

NongHyup ürünlerini kök halinde ithal eden firmamız, bu kökleri kullanarak Türkiyede tablet ve toz halinde ürünler üretmekteyiz. Bu sayede ürünleri daha uyguna alınabilir hale getiriyoruz.

Tarihçemiz

2011

Güney Kore Serüveni

Eğitim için gittiğimiz Güney Kore'de ithalat danışmanlığına başlıyoruz ve bu süreçte müşterilermiz sayesinde Kore Ginseng'i ile tanışıyoruz. 

2012

Ginseng İhracatı

2012 itibari ile Güney Kore'den bir çok Avrupa ülkesine ve Türkiye'ye Kore Ginsenglerini bu ülkelerdeki alıcılarla buluşturmaya başladık.

2017

Ruhsatlandırma ve Türkiye'de Bayi Ağı

2016 Yılında ilk olarak KGNF ürünlerini ruhsatlarını alan firmamız Türkiyede yüzlerce bayi oluşturarak bu ürünleri çok daha kolay ulaşılabilir hale getirmiştir.

2017

Koresan Ambalaj

Karton Bardak Fabrikası ve Kağıt İthalatı

Koresan Ambalaj olarak firmamız Güney Kore'den getirdiği teknoloji ile bölgenin en büyük Karton bardak fabrikalarından birini açmıştır. Aynı zamanda kağıt ithalatına da başlayan firmamız ayda yüzlerce ton kağıt satışı gerçekleştirmektedir.

2018

Koresan Makine

Gelişen karton bardak pazarında yükselen firmamız diğer fabrikaların teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak ve geliştirmek için Koresan Makine'yi kurmuştur ve bugün Ortadoğu'da en çok karton bardak makinesi satan 2 Türk firmasından birisi konumundadır. Firmamız sadece Türkiye'de 100'lerce Karton Bardak Fabrikası kurulumu gerçekleştirmiştir.

2020

NongHyup Ginseng

2020 Yılında NongHyup Ginseng ile Türkiye distribütör anlaşması yapılmıştır. 2020 yılı itibari ile gün gün ürün çeşitliliğimizi arttırarak NongHyup ürünleri Güney Kore'den ithal edilmektedir.

2022

Türkiye'de Takviye Edici Gıda Üretimi

Takviye edici gıda ürünlerimizin maliyetlerini düşürebilmemiz ve daha kolay ulaşılabilir hale getirebilmek için NongHyup Ginseng köklerinden tablet üretme çalışmalarına başladık. GMP üretime uygun olarak tablet üretimlerini başardık ve NH Kırmızı Kore Ginseng Tablet Takviye Edici Gıda ürünümüzü çıkarttık.

 

Koresan Sağlık

Firmamız 2011 yılından itibaren bir çok firmaya Güney Korede Sağlık sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda edindiğimiz bilgiler bizleri Kore Ginseng`i konusunda sektördeki uzman firma konumuna getirmiştir. 2015 yılında KGNF Ginseng tabletleri ile başladığımız serüvenimiz yıllardır gelişerek devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimize Gaziantep 4. organize bölgesinde 9000 m2`lik alandaki fabrika ve depomuzdan hizmet vermekteyiz. www.ginsengtablet.com

Koresan Ambalaj

Türkiyenin önde gelen Karton Bardak Hammadde firmalarından birisi konumunda olan firmamız günlük ortalama 3milyon karton bardak hammaddesi üretmektedir. Koresan, bölge ülkeler de dahil olmak üzere orta doğudaki bardak piyasalarında fabrikalar için öncü hammadde tedarikçilerden birisi konumunda bulunmaktadır.Hammadde tedariğini detaylı incelemek isterseniz websitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.koresan.com

Koresan Makine

Güney Kore`nin en iyi makina üreticilerinden Jinwoo Makinelerinin ve Çin’deki birçok Karton Bardak Makinelerini OEM olarak KORESAN markası altında ithalatını yapan firmamız Avrupa, Afrika ve Asya’da 10’dan fazla ülkede 500’e yakın seri üretim makinesiyle hizmet vermektedir. Makinelerimizi incelemek için websitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.koresan.com

    Cart
    × Destek